Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019-03-11 15:14:05 87139

Mindenesetre ha a "tenyésztő" nősténynek adta el, akkor az idézőjel nagyon is érvényes.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2019-03-11 15:12:39 87138

Ha nem lakásban tartanátok, akkor meg pláne ivartalanítani kellene. Nem csavarogna olyan messzire - kevésbé ütné el autó. Kevesebbet verekedne - kisebb valószínűséggel fertőződne meg macska aids-sel. A lakásban meg persze nem hugyoz le mindent jó büdösre.

Ha nem kimondottan tenyésztésre vettétek, nem is etikus tenyészteni vele.

Előzmény:
BENTA Creative Commons License 2019-03-11 14:20:07 87137

Sziasztok!

 A múlt héten úgy jártunk, mint az ember, aki a dombra ment fel és a hegyről jött le. Leányom elvitte az új leány cicust Shivát az állatorvoshoz oltásra. Az alapos vizsgálat után fiú cicával távozott. Mint kiderült, kisfiú a szentem, így most Shirkán a neve a kis drágának. Gyanúsak is voltak a méretei, leginkább a hatalmas mancsa. Most vagyunk a gondban, hogy mi legyen (ivartalanítás, vagy sem, illetve ha igen, akkor mikor). Egyelőre nincsenek lent a herék. Ha rejtett heréjű lesz, akkor mindenképpen ivartalanítás, mert azt kockázatos úgy hagyni, értelme sincs, hisz a hasüreg melegétől valószínűleg meddő lenne a cica. Mivel lakásban tartjuk, valószínűleg az ivartalanítás lesz a megoldás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!