|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-03-11 17:08:10
|
87140
|
Érdemes komolyan fontóra venni az ivartalanítást. Lehet, hogy steril, de a hormonjai működnek, ezért aztán a vizelete is átható szagú lesz, és fröcsköl is, legalábbis általában. |
|
 |
CBNora
2019-03-11 15:12:39
|
87138
|
Ha nem lakásban tartanátok, akkor meg pláne ivartalanítani kellene. Nem csavarogna olyan messzire - kevésbé ütné el autó. Kevesebbet verekedne - kisebb valószínűséggel fertőződne meg macska aids-sel. A lakásban meg persze nem hugyoz le mindent jó büdösre.
Ha nem kimondottan tenyésztésre vettétek, nem is etikus tenyészteni vele. |
|
A hozzászólás:
 |
BENTA
2019-03-11 14:20:07
|
87137
|
Sziasztok!
A múlt héten úgy jártunk, mint az ember, aki a dombra ment fel és a hegyről jött le. Leányom elvitte az új leány cicust Shivát az állatorvoshoz oltásra. Az alapos vizsgálat után fiú cicával távozott. Mint kiderült, kisfiú a szentem, így most Shirkán a neve a kis drágának. Gyanúsak is voltak a méretei, leginkább a hatalmas mancsa. Most vagyunk a gondban, hogy mi legyen (ivartalanítás, vagy sem, illetve ha igen, akkor mikor). Egyelőre nincsenek lent a herék. Ha rejtett heréjű lesz, akkor mindenképpen ivartalanítás, mert azt kockázatos úgy hagyni, értelme sincs, hisz a hasüreg melegétől valószínűleg meddő lenne a cica. Mivel lakásban tartjuk, valószínűleg az ivartalanítás lesz a megoldás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|