Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
R_A_ Creative Commons License 2019-03-11 13:36:44 18

910-em van. Minden működik, HSS, zoom, visszajelzés, stb, de csak kipróbáltam, mert nem kell ennek a vaku. :)

Slave vakuként természetesen nem megy, mert nincs beépített kisvaku, de egy kisebbet rátéve, már megy a CLS fényvezérlés is.

Idegen vakukat is tudsz rátenni, csak nem biztos, hogy lesz TTL.

Előzmény:
abstand Creative Commons License 2019-03-11 13:09:55 17

Szia, köszönöm az értékes infókat. Nekem nem fontos a monitor nézegetés. Sportnál vagy esemény

fotónál hiába nézném a monitort, ha lemaradtam egy jó pillanatról azt már nem tudom visszahozni.

Portrénál kell a bepislogás miatt ellenőrizni a monitoron a fotót. De a portréfotózás nem annyira

rohanós meló.

A Nikon SB 900-assal van tapasztalatod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!