|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
R_A_
2019-03-11 12:40:30
|
15
|
Köszönöm! :)
A kereső-monitor váltás nem tetszik. Fényre vált, ez normál körülmények között megfelel annak, hogy a szemem előtt van vagy sem. De ha a sötét van, akkor azt hiszi, hogy a szememnél van, pedig nem. Ilyenkor gombnyomogatás kell. Be lehet állítani, hogy ne váltson, azt is, hogy csak egyik vagy csak másik üzemmód működjön, de pl rendezvénynél jó lenne, hogy a keresőt is és néha a monitort is használjam. Ilyenkor szívás, mert a gombbal több másodperces késleltetéssel tudok csak váltani.
Valamint az, hogy a monitoron az AF sokkal lassabb és közeli témáknál néha nem is talál fókuszt. A keresővel piszok gyors és pontos. Fázis vs. kontraszt AF, illetve ennek következménye. |
|
Előzmény:
 |
abstand
2019-03-11 08:10:55
|
13
|
A fotóid nagyon jók.
Tudsz valami rosszat mondani a gépről ? Van valami ami nem tetszik a Z6-ban?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|