Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gyurco78 Creative Commons License 2019-03-11 08:50:23 3837

Szerintem egyszerűbb egy gipszkarton-csíkot felragasztani a kávára, mint ilyen vastagon felvakolni.

Előzmény:
Dzsana Creative Commons License 2019-03-11 07:52:17 3836

Sziasztok, kb. 10 éve kicserélték a panel lakásunkban az ablakokat műanyag ablakokra, viszont tegnap kivettem a spájz falát, és így most nagy a hézag az ablak mellett. A purhab több helyen is csak az ablak feléig lett kifújva anno. A kérdés, hogy mi a helyes megoldás most? Fújjak rá a régi purhabra, és töltsem fel vele a rést, majd takaróléc rá, vagy gletteljek ilyen sokat? Segítségeteket előre is köszönöm.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!