Keresés

Részletes keresés

R_A_ Creative Commons License 2019-03-10 19:09:01 8

Igazad van, legyen.  Z6, 24-70/4 S

 

 

Az utolsó kettőt a zaj miatt tettem be, mindkettő ISO 51.200-zal készült, kézből.

Az előtte lévő esti utcakép állványról, hosszú záridővel, ISO 200-zal.

 

A hozzászólás:
Edlac Creative Commons License 2019-03-09 20:26:12 7

Még nincs kép egy fotós topicban

.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!