|
|
|
|
 |
Pépépe
2019-03-27 09:48:49
|
2279
|
Itt némi turbulenciát látok az erőben:
X-Trail T30asom 2.0 benzines ..... valamint kiszdték belőle a részecskeszűrőt... Ez egy kissé ellentmondásos..... |
|
 |
galaxi46
2019-03-10 18:57:24
|
2278
|
Henger fúrás is volt? |
|
 |
Abrash
2019-03-07 16:56:25
|
2277
|
"yűrűzés csapágyazás hengerfej felújítás"
mennyibe fájt ez, csak orientációképp? |
|
A hozzászólás:
 |
Tomi1018
2019-03-06 20:37:47
|
2276
|
Sziasztok.
Kis segítséget szeretnék kérni hátha valakinek van ötlete.
Van egy 2004-es évjáratú X-Trail T30asom 2.0 benzines.
Elkezdett reggel nehezen indulni aztán ha beindult még be nem melegedett rángatott. Az olajat már elötte is ette elég jól kb 1000-1500km alatt 1litert. Elvittem szerelőhöz ott kicseréltek valami pozíció érzékelőt vízgombát valamint kiszdték belőle a részecskeszűrőt. Ekkor elkezdett roppant mód füstölni és elkezdte rohamosan enni az olajat ami annyit tesz hogy 100km 1liter olaj.
Ekkor azt mondták hogy itt már csak egy motorgenerál segít.
Belementem ebbe is, meg is csinálták gyűrűzés csapágyazás hengerfej felújítás, de sajnos ezek után pont nem történt semmi változás sőt talán még több olajat eszik mint elötte.
No hát ez volna az én kis kálváriám.
Ha valakinek volna ötlete előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|