|
|
|
|
 |
madar86
2019-03-04 11:06:00
|
22705
|
Egy jo dobozkell neki es olyan mint a gyari ill nagyuzemi. |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2019-03-03 18:14:50
|
22704
|
Szia!
"Az a baj,hogy kell hozza egy kis alapismeret."
..., mint általában mindenhez...
Viszont csakis így juthat valaki aránylag olcsón pontos és megbízható TELJESKÖRŰ keltetőgép vezérlőhöz. Tapasztalatom szerint a gyári készülékek vagy drágák, vagy pontatlanok, vagy nem eléggé megbízhatók! ( Vagy mind egyszerre. ) :D Létezik még pontosabb verzió, (pl. SHT25 szenzorral), de ennek a pontosságnak már elégnek kell lennie a sikeres keltetéshez. Elmaradhat mindenféle kalibrációs hókusz-pókusz, bár ha ne adj' Isten mégis szükség lenne rá, a készülék ezt is tudja!
Korábban is írtam már: ha valaki privát mail-ben megkeres, szívesen segítek. Akár felprogramozott Attmega8, akár NYÁK-terv ügyben. Ha nem vállalkozik a kivitelezésre, akkor el is készíthetem a komplett vezérlőt, csak szóljon időben, mert nem mindig érek rá! Azt is írtam korábban: nem ebből élek. |
|
Előzmény:
 |
madar86
2019-03-03 13:13:06
|
22701
|
Az a baj,hogy kell hozza egy kis alapismeret.
V valaki megepiti es gazdat cserel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|