Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2019-03-04 11:06:00 22705

Egy jo dobozkell neki es olyan mint a gyari ill nagyuzemi.

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2019-03-03 18:14:50 22704

Szia!

"Az a baj,hogy kell hozza egy kis alapismeret."

..., mint általában mindenhez...

Viszont csakis így juthat valaki aránylag olcsón pontos és megbízható TELJESKÖRŰ keltetőgép vezérlőhöz.
Tapasztalatom szerint a gyári készülékek vagy drágák, vagy pontatlanok, vagy nem eléggé megbízhatók! ( Vagy mind egyszerre. )  :D
Létezik még pontosabb verzió, (pl. SHT25 szenzorral), de ennek a pontosságnak már elégnek kell lennie a sikeres keltetéshez.
Elmaradhat mindenféle kalibrációs hókusz-pókusz, bár ha ne adj' Isten mégis szükség lenne rá, a készülék ezt is tudja!

 

Korábban is írtam már: ha valaki privát mail-ben megkeres, szívesen segítek.
Akár felprogramozott Attmega8, akár NYÁK-terv ügyben.
Ha nem vállalkozik a kivitelezésre, akkor el is készíthetem a komplett vezérlőt, csak szóljon időben, mert nem mindig érek rá!
Azt is írtam korábban: nem ebből élek.

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2019-03-03 13:13:06 22701

Az a baj,hogy kell hozza egy kis alapismeret.

V valaki megepiti es gazdat cserel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!