|
|
|
|
 |
madar86
2019-03-03 13:13:06
|
22701
|
Az a baj,hogy kell hozza egy kis alapismeret.
V valaki megepiti es gazdat cserel.
|
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2019-03-02 15:36:09
|
22700
|
Szia!
Pontosság tekintetében nálam az SHT21 érzékelővel kivitelezett orosz fejlesztésű keltetőgép vezérlő viszi a pálmát. Kiemeltem egy táblázatot az SHT21 adatlapjáról. Látható, a tipikus pontosság a páratartalom esetén 2 %. A hőmérsékletnél 0,3 0C.
Kitűnik továbbá, az eltérés a valós értékektől a számunkra érdekes 30-40 0C tartomány környékén a legkisebb. Ez a fajta keltetés vezérlő készen, üzletben nem kapható. Magunknak kell elkészíteni. Korábban többször is ismertettem. Nem akarok ismétlésekbe bocsátkozni. Ha a hozzászólások között rákeresel az SHT21 kifejezésre, sok infót találhatsz róla itt a fórumon. |
|
Előzmény:
 |
arpipapa6107
2019-03-02 15:01:51
|
22699
|
Sziasztok! Keltető építésén gondolkodom. Milyen vezérlő egységet tudnátok ajánlani, ami tuti jól működik, pontosan beállítható? A többire van ötletem... Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|