|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kecskemadár
2019-02-28 15:56:35
|
2272
|
Üdv Mindenkinek! Szerényen érdeklődöm, hogy van-e valakinek feleslegessé vált eladó magyar nyelvű használati utasítása Nissan X-Trail-hez (2,2 dci, 2005) Megvásárolnám!
Vagy ha valaki tudna a neten angol hozzáférést a dci változathoz írt user manualhoz, ill service manualhoz (benzinest találtam), hálás lennék!
Ezen kívül keresek bontott, de nem bemattult, besárgult, tetőcsomagtartóba illesztett ( Nissan X-Trail Sport 2005 változatnál) fényszóró testeket párban!

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|