Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-02-27 16:36:25 87130

Ívás terén nincsenek ilyen tapasztalataim, de Bársony legjobban a csapból szeretett inni. Enyhén csöpögősre állítottam, ő meg a csap alá dugta a fejét, és a nyelvével fogta el a cseppeket.

Vacak rajongott a főtt krumpliért, de csak a héjáért! Kópé pedig a penészes kenyeret kultiválta. Lehet, hogy penicillinre szorult?

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2019-02-27 10:53:12 87128

Ma meg a hasznalt alott felmosovizett itta hiaba van neki friss viz... lehet valami pszihologushoz kene vinni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!