|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-02-27 16:36:25
|
87130
|
Ívás terén nincsenek ilyen tapasztalataim, de Bársony legjobban a csapból szeretett inni. Enyhén csöpögősre állítottam, ő meg a csap alá dugta a fejét, és a nyelvével fogta el a cseppeket.
Vacak rajongott a főtt krumpliért, de csak a héjáért! Kópé pedig a penészes kenyeret kultiválta. Lehet, hogy penicillinre szorult? |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2019-02-27 10:53:12
|
87128
|
Ma meg a hasznalt alott felmosovizett itta hiaba van neki friss viz... lehet valami pszihologushoz kene vinni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|