|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-02-23 15:38:31
|
13770
|
Egy ablak egyik felében van elhelyezve, a másik felét elég gyakran nyitom ki, hogy szellőztessek. Nem szeretném, ha megfázna. Még akkor sem, ha nem fog tüsszögni... |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-02-23 15:37:04
|
13769
|
Ha már kikelt, egyáltalán nem kell rá a fedő. Inkább minél több fény. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-02-23 15:29:18
|
13768
|
Ma reggel nagyon meglepődtem, bár kellemesen, Tíz-tizenkét nappal ezelőtt paradicsommagot ültettem néhány cserépbe, és ezeket egy csöpp kis üvegház-szerűségbe tettem. Ma reggel nyurga, de csinos, mutatóujj hosszúságú palántákat láttam, kissé megdőlve, mert a fény felé nyújtóztak. Egy ajánlás jutott az eszembe, a doboz egyik oldalát, amiben vannak, óvatosan megemeltem egy gyufásdobozzal. Állítólag így nem dőlnek meg a palánták.
A csilinek még csak a szép, fejlett gyökérzetét látom, nem is baj, mert éppen nincs itthon virágföldem, majd legközelebb pótlom a hiányt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|