Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019-02-23 15:37:04 13769

Ha már kikelt, egyáltalán nem kell rá a fedő. Inkább minél több fény.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2019-02-23 15:29:18 13768

Ma reggel nagyon meglepődtem, bár kellemesen, Tíz-tizenkét nappal ezelőtt paradicsommagot ültettem néhány cserépbe, és ezeket egy csöpp kis üvegház-szerűségbe tettem. Ma reggel nyurga, de csinos, mutatóujj hosszúságú palántákat láttam, kissé megdőlve, mert a fény felé nyújtóztak. Egy ajánlás jutott az eszembe, a doboz egyik oldalát, amiben vannak, óvatosan megemeltem egy gyufásdobozzal. Állítólag így nem dőlnek meg a palánták. 

A csilinek még csak a szép, fejlett gyökérzetét látom, nem is baj, mert éppen nincs itthon virágföldem, majd legközelebb pótlom a hiányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!