Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2019-02-15 10:19:24 3830

A lakóhelyedhez

 

legközelebb lévő ablakossal kéne beszéljél.

 

Ez az "ennyire nem kell a meló senkinek" írás igen demagógra sikeredett, ugyanis mindenkinek kell a meló - nagyonis kell a meló -, de amíg tud jövedelmezőbbet, mint egy-egy ablak valahol, addig a számára "jobban megérőt" fogja választani.

 

Sorry, ilyen az élet.

Előzmény:
equilibrator Creative Commons License 2019-02-14 21:55:39 3829

Sziasztok!

Írtam pár cégnek, köztük az itt említett Ablak Birodalom Kft-nek is, de vagy semmi válasz, vagy kapacitáshiány miatt elutasítanak. Igaz hogy most csak 1 db ablakot szeretnénk cserélni, ez nem egy nagy biznisz, de nem gondoltam, hogy ennyire nem kell a meló senkinek.

Van valakinek javaslata? Kösz, előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!