|
|
|
|
 |
shiwnouk
2019-02-14 10:02:31
|
991
|
Hú azért ez meredek. Már csak azért is mert az ember kitalál egy bizonyos fényáramot (lumen mennyiséget értek ezalatt) és akkor felannyi lesz, pedig ha amúgy minden más elemében jó volna, akkor simán lehetne dupla akkora erősségű paneleket venni és már ok is volna.
Te melyik márkát ajánlanád? Jókat olvastam a sylvaniakról és a samsung chipes v-tacokról is, de az előbbit kb nem árulják, az utóbbiból pedig nincsen falraszerelhető, pedig nekem a süllyesztett sajnos nem játszik.. :( |
|
A hozzászólás:
 |
Beer Monster
2019-02-14 09:05:11
|
990
|
Kb. fele annyi a fénye, mint amennyit írnak. Gyerekek, meg vagytok hülyülve?... Vagy tényleg pénzért teszitek ide a sok átverős linket?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|