|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mezőföldi 2
2019-02-11 13:09:11
|
1
|
Talán előbb tisztázni kellene, hogy eladni vagy kiadni kívánod a lakást.
Nem mindegy ! |
|
Előzmény:
 |
Gabriella D.
2019-02-11 10:31:50
|
-
|
Udv Mindenkinek,
Olyan sztorikat keresek, amelyeket 'csak ugy' nem meselget el az ember a barati koreben sem. Jelentkezz, ha van budapesti lakasod es kerultel mar kapcsolatba ingatlanugynokseggel aminek negativ kovetkezmenyei lettek. Mit tehet valaki, ha az amugy 2016-ban teljeskoruen felujitott, hydromasszazs zuhanykabinnal ellatott, zoldovezeti ingatlanat rabizza a Google talalatok legelejen felbukkano ingatlanugynoksegre, amelynek ugyan szepen atlathato es igenyes a weboldala, de megsem jon letre ertekelheto eredmeny. S mit tehet a tulaj akkor, ha az ingatlanugynokseggel kotott szerzodes elso napjatol kezdve senki nem uritette a postaladat, amelyek kozott szamlalevelek es adohatosagi papirok voltak. Az ingatlanrol azt mondtak 'nem kiadhato' csak ha ujabb kb.500e Ft-ot raforditasra kerul a felujitasra. Mit tehet akkor a tulaj, ha odamegy a lakasba, o nyitja a postaladat, majd megy a szolgaltatokhoz kifizetni a 7 honapnyi szamlat, majd az ugynokseg annyival lezarja, hogy 'akkor nem kell kifizetni az 50ezer Ft-os kezelesi dijat' majd visszaad 2 kulcsot a lakashoz (mikozben zarcsere utan 5 teljes szett lett leadva) Kivancsi lennek (de mar nem lennek meglepve) ha talalnek mas karosultakat... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|