Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Gab0013 Creative Commons License 2019-02-09 13:55:52 2258

Köszi

A hozzászólás:
galaxi46 Creative Commons License 2019-02-09 12:54:14 2257

Szerintem nincs.

Előzmény:
Gab0013 Creative Commons License 2019-02-08 15:21:55 2256

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni. Az autó egy 2007-es diesel, automata, (260 e km-rel) osztrák tulajtól, friss müszakival. Ezt szeretném megvenni. A pillanatnyi állapotát garantálja a műszaki,  de van-e félnivalóm a közeli jövőben. A válaszokat előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!