|
|
|
|
 |
BENTA
2019-02-11 15:33:48
|
87112
|
Nálunk a betont a földszintes kutyám részesíti előnyben esős időben (jack russel a laposabbik fajtából). Mondjuk nem csoda, mert a fűszálak nem is a hasát, hanem inkább a hátát birizgálják. Van is a bajban, ha leesik a hó, néha úgy tör utat magának, hogy ugrál, mint a nyuszka. |
|
 |
szepi
2019-02-09 14:23:04
|
87107
|
A szomszéd nem törödik a dologgal, jóban vagyunk. Az egész területen krumplit ültet valami romantikus ötlet miatt, meg ez az egyetlen konyhai növény ami ezen a környéken biztos megterem. Azt meg mélyre ültetik, nem tudja kikaparni Findus. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-02-09 10:57:42
|
87105
|
Hogy örülhet a szomszéd:))
Némely macskáknak meg pont a fű tetszik, én a gyepben szoktam csomagokba lépni (meg néha a beton járdán). Én is nagyon örülök olyankor:)) |
|
Előzmény:
 |
szepi
2019-02-09 10:54:24
|
87104
|
Van amikor térdig sárosan jön haza. A szomszédomnak van egy konyha kertje ami az egyetlen felásott terület a környéken, máshol csak fü van. Oda jár a dolgát elvégezni és imád ott kaparni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|