Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2019-02-11 15:33:48 87112

Nálunk a betont a földszintes kutyám részesíti előnyben esős időben (jack russel a laposabbik fajtából). Mondjuk nem csoda, mert a fűszálak nem is a hasát, hanem inkább a hátát birizgálják. Van is a bajban, ha leesik a hó, néha úgy tör utat magának, hogy ugrál, mint a nyuszka.

szepi Creative Commons License 2019-02-09 14:23:04 87107

A szomszéd nem törödik a dologgal, jóban vagyunk. Az egész területen krumplit ültet valami romantikus ötlet miatt, meg ez az egyetlen konyhai növény ami ezen a környéken biztos megterem. Azt meg mélyre ültetik, nem tudja kikaparni Findus.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2019-02-09 10:57:42 87105

Hogy örülhet a szomszéd:))

Némely macskáknak meg pont a fű tetszik, én a gyepben szoktam csomagokba lépni (meg néha a beton járdán). Én is nagyon örülök olyankor:))

Előzmény:
szepi Creative Commons License 2019-02-09 10:54:24 87104

Van amikor térdig sárosan jön haza. A szomszédomnak van egy konyha kertje ami az egyetlen felásott terület a környéken, máshol csak fü van. Oda jár a dolgát elvégezni és imád ott kaparni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!