Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019-02-09 10:57:42 87105

Hogy örülhet a szomszéd:))

Némely macskáknak meg pont a fű tetszik, én a gyepben szoktam csomagokba lépni (meg néha a beton járdán). Én is nagyon örülök olyankor:))

A hozzászólás:
szepi Creative Commons License 2019-02-09 10:54:24 87104

Van amikor térdig sárosan jön haza. A szomszédomnak van egy konyha kertje ami az egyetlen felásott terület a környéken, máshol csak fü van. Oda jár a dolgát elvégezni és imád ott kaparni.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2019-02-09 08:36:12 87102

Biztos nem szeretnéd, ha sároska lennének a hófehér cipellőid!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!