|
|
|
|
 |
CBNora
2019-02-09 10:57:42
|
87105
|
Hogy örülhet a szomszéd:))
Némely macskáknak meg pont a fű tetszik, én a gyepben szoktam csomagokba lépni (meg néha a beton járdán). Én is nagyon örülök olyankor:)) |
|
A hozzászólás:
 |
szepi
2019-02-09 10:54:24
|
87104
|
Van amikor térdig sárosan jön haza. A szomszédomnak van egy konyha kertje ami az egyetlen felásott terület a környéken, máshol csak fü van. Oda jár a dolgát elvégezni és imád ott kaparni. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-02-09 08:36:12
|
87102
|
Biztos nem szeretnéd, ha sároska lennének a hófehér cipellőid! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|