|
|
|
|
 |
BENTA
2019-02-11 15:28:17
|
87110
|
Milyen nehéz az élete! Ebből a fotóból is látszik. :)
Miuska ilyen esős időben inkább a padlásra kéretőzik, ott bandázik a szomszéd cicájával, aki át szokott jönni. Nagyon rühelli az esőt. Érdekes, mert a vizet önmagában nem, rendszeresen pancsol. |
|
 |
Csimpolya
2019-02-09 08:36:12
|
87102
|
Biztos nem szeretnéd, ha sároska lennének a hófehér cipellőid! |
|
 |
szepi
2019-02-08 22:10:45
|
87100
|
Szobamacska... |
|
A hozzászólás:
 |
szepi
2019-02-08 22:10:00
|
87099
|

Unom a szobamcska életet. Mikor olvad már el a hó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|