Keresés

Részletes keresés

BENTA Creative Commons License 2019-02-11 15:28:17 87110

Milyen nehéz az élete! Ebből a fotóból is látszik. :)

Miuska ilyen esős időben inkább a padlásra kéretőzik, ott bandázik a szomszéd cicájával, aki át szokott jönni. Nagyon rühelli az esőt. Érdekes, mert a vizet önmagában nem, rendszeresen pancsol.

Csimpolya Creative Commons License 2019-02-09 08:36:12 87102

Biztos nem szeretnéd, ha sároska lennének a hófehér cipellőid!

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019-02-08 22:14:18 87101

szepi Creative Commons License 2019-02-08 22:10:45 87100

Szobamacska...

A hozzászólás:
szepi Creative Commons License 2019-02-08 22:10:00 87099

 

Unom  a szobamcska életet. Mikor olvad már el a hó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!