|
|
|
|
 |
Abrash
2019-02-10 12:00:03
|
2259
|
akksi örök élet, olajat sose kell cserélni benne, valamint az injektorok, futómű lengőkarok és toronycsapágy és lengéscsillapitó, a nagynyomású rendszer is garantált egymillió parsecet kibir, az vezérműröl nem is beszélve, természetesen mindez független a terheléstől (pl hegyi rövid erőltetős hidegüzemek száma)
Ha nem értesz egyet, egy szerelő nézze meg.
#emberekjózanparasztiész |
|
 |
galaxi46
2019-02-09 12:54:14
|
2257
|
Szerintem nincs. |
|
A hozzászólás:
 |
Gab0013
2019-02-08 15:21:55
|
2256
|
Sziasztok!
Véleményt szeretnék kérni. Az autó egy 2007-es diesel, automata, (260 e km-rel) osztrák tulajtól, friss müszakival. Ezt szeretném megvenni. A pillanatnyi állapotát garantálja a műszaki, de van-e félnivalóm a közeli jövőben. A válaszokat előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|