Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2019-02-08 09:35:53 343

múltkor rámbíztak egy kerítés bontást felügyelni , melósokra figyelni.  segíteni. 

 

elöször megjöttek a 70 kilós piások egy óra múlva halott mindenki. 

végre megjött egy nagydarab.. ba+, az volt a legbetegebb!  :-)   

 

mondtam a tulajnak adja oda ezeknek a pénzét majd én megpakolom a konténert.  úgy lett. 

Előzmény:
murray Creative Commons License 2019-02-08 09:33:23 342

én ezt megértem de ma már az utolsó tróger is annyit keres mint egy agysebész. ilyen jó világuk még sose volt! 

csak a kummantás megmaradt!  a munka ugyanaz a szar mint 8 éve 

 

aztán ha elmész öt percre már ülnek le és nyomkodják a telefont. 

 

tudom mert végigcsináltam, házfelújitást, tetőcserét.  mindent 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!