|
|
|
|
 |
Ladybee
2019-02-06 23:15:53
|
22688
|
Ki kell játszani a dolgot. Engedj 40 fokos vizet egy edénybe, bele a hőmérőket. Ahogy javasolták, a higanyos lázmérő is mehet bele. Többszöri próba után kiderül, hogy melyik csal, arra rá kell írni az eltérést és figyelembe venni. |
|
A hozzászólás:
 |
miki1029
2019-02-06 20:13:05
|
22686
|
Akkor ilyenkor mit csináljak szted? Már sajnálom rá a pénzt így is 8900at fizettem a 2 hőmérőért meg páramérőért |
|
Előzmény:
 |
Ladybee
2019-02-06 19:49:28
|
22685
|
Nekem négy könyökhőmérő működik a négy keltetőben. A tesztelés alapján három egyformán mér, a negyedik egy fokot csal, ezt ráírtam, így nem ér csalódás. A páramérők hasonlóan ellenőrizendők. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|