Keresés

Részletes keresés

miki1029 Creative Commons License 2019-02-06 20:13:05 22686

Akkor ilyenkor mit csináljak szted? Már sajnálom rá a pénzt így is 8900at fizettem a 2 hőmérőért meg páramérőért

A hozzászólás:
Ladybee Creative Commons License 2019-02-06 19:49:28 22685

Nekem négy könyökhőmérő működik a négy keltetőben. A tesztelés alapján három egyformán mér, a negyedik egy fokot csal, ezt ráírtam, így nem ér csalódás. A páramérők hasonlóan ellenőrizendők.

Előzmény:
miki1029 Creative Commons License 2019-02-06 19:06:57 22684

Na nekem meg meg megjött a 2 darab keltető hőmérő. egy baj van velük mind a 2 mást mutat másfél fok az eltérés. Mikor megjött mind a kettőbe megvolt szakadva az alkohol csík. a használati utasításba az volt ha megvan szakadva a csík regyük forró vízbe míg felnem megy teljesen a csík és összenem ér a 2 csík na ezt megcsináltam szép lassan vissza is hűtöttem jó is lett nincs megszakadva a csík aztán mindkettőt beleraktam egy pohár  vízbe és másfél fok külömbség a két hőmérő közt. Na most melyiknek higgyek? :D 3000 volt darabja. amelyik a többet mutatja annál viszont azt vettem észre hogy sokkal gyorsabban is reagál mint a másik. Innen rendeltem amúgyhttps://heatcontroll.hu/alkatreszek/keltetogep_kontroll_homero

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!