|
|
|
|
 |
miki1029
2019-02-06 20:13:05
|
22686
|
Akkor ilyenkor mit csináljak szted? Már sajnálom rá a pénzt így is 8900at fizettem a 2 hőmérőért meg páramérőért |
|
A hozzászólás:
 |
Ladybee
2019-02-06 19:49:28
|
22685
|
Nekem négy könyökhőmérő működik a négy keltetőben. A tesztelés alapján három egyformán mér, a negyedik egy fokot csal, ezt ráírtam, így nem ér csalódás. A páramérők hasonlóan ellenőrizendők. |
|
Előzmény:
 |
miki1029
2019-02-06 19:06:57
|
22684
|
Na nekem meg meg megjött a 2 darab keltető hőmérő. egy baj van velük mind a 2 mást mutat másfél fok az eltérés. Mikor megjött mind a kettőbe megvolt szakadva az alkohol csík. a használati utasításba az volt ha megvan szakadva a csík regyük forró vízbe míg felnem megy teljesen a csík és összenem ér a 2 csík na ezt megcsináltam szép lassan vissza is hűtöttem jó is lett nincs megszakadva a csík aztán mindkettőt beleraktam egy pohár vízbe és másfél fok külömbség a két hőmérő közt. Na most melyiknek higgyek? :D 3000 volt darabja. amelyik a többet mutatja annál viszont azt vettem észre hogy sokkal gyorsabban is reagál mint a másik. Innen rendeltem amúgyhttps://heatcontroll.hu/alkatreszek/keltetogep_kontroll_homero |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|