|
|
|
|
 |
japipapi
2019-02-06 21:40:19
|
22687
|
Most kalibrálj lázhőmérővel, pohárba mind a hármat, és ahhoz írd rá korrigáló értéket. |
|
 |
Ladybee
2019-02-06 19:49:28
|
22685
|
Nekem négy könyökhőmérő működik a négy keltetőben. A tesztelés alapján három egyformán mér, a negyedik egy fokot csal, ezt ráírtam, így nem ér csalódás. A páramérők hasonlóan ellenőrizendők. |
|
A hozzászólás:
 |
miki1029
2019-02-06 19:06:57
|
22684
|
Na nekem meg meg megjött a 2 darab keltető hőmérő. egy baj van velük mind a 2 mást mutat másfél fok az eltérés. Mikor megjött mind a kettőbe megvolt szakadva az alkohol csík. a használati utasításba az volt ha megvan szakadva a csík regyük forró vízbe míg felnem megy teljesen a csík és összenem ér a 2 csík na ezt megcsináltam szép lassan vissza is hűtöttem jó is lett nincs megszakadva a csík aztán mindkettőt beleraktam egy pohár vízbe és másfél fok külömbség a két hőmérő közt. Na most melyiknek higgyek? :D 3000 volt darabja. amelyik a többet mutatja annál viszont azt vettem észre hogy sokkal gyorsabban is reagál mint a másik. Innen rendeltem amúgyhttps://heatcontroll.hu/alkatreszek/keltetogep_kontroll_homero |
|
Előzmény:
 |
Chik Fan
2019-02-05 09:28:07
|
22682
|
Nem egyszerű a válasz.
A fenti ventilátornál valóban nagyobb lesz a nyomás. Viszont az alsónál az izzók felől kisebb. Így mind a két helyen forszírozott lesz a külső tér és a keltetőtér közötti légcsere. Alul nem okozna gondot ha ott áramlana be a hideg levegő, mert a fűtőkamrában szinte teljesen elkeveredne a melegebb levegővel. Az sem lenne baj, ha fent távozna el némi levegő, csak attól tartok, a ventilátorok kényszerítő hatása miatt ez sok lenne. Talán kisebb átmérőjű furatokkal működhetne a dolog. Mindenképpen ki kell tapasztalni. Csak ezt látom járható útnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|