|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-02-05 18:10:28
|
13767
|
Én sem eszem az erőspaprikát, a csiliben csak gyönyörködöm, a termését is el szoktam ajándékozni. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-02-05 18:09:31
|
13766
|
Igen, de a lilánál nem erősebb.
Mi nem nagyon esszük az erőset, a termés nagy részét is elajándékozzuk. De szép növények, az Etna ilyen (régebbi kép, nem a mostaniról):

Aránylag könnyű átteleltetni, még bimbókat is hoz. A lila erősebben megkopaszodott. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-02-05 17:57:43
|
13765
|
A nevéből ítélve, az Etna alighanem jó csípős! Egynéhány palántát megtartok, de én is sokat el akarok ajándékozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|