Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-02-05 18:10:28 13767

Én sem eszem az erőspaprikát, a csiliben csak gyönyörködöm, a termését is el szoktam ajándékozni.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2019-02-05 18:09:31 13766

Igen, de a lilánál nem erősebb.

Mi nem nagyon esszük az erőset, a termés nagy részét is elajándékozzuk. De szép növények, az Etna ilyen (régebbi kép, nem a mostaniról):

Aránylag könnyű átteleltetni, még bimbókat is hoz. A lila erősebben megkopaszodott.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2019-02-05 17:57:43 13765

A nevéből ítélve, az Etna alighanem jó csípős! Egynéhány palántát megtartok, de én is sokat el akarok ajándékozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!