|
|
|
|
 |
halottcash
2019-02-05 04:02:12
|
354
|
Elég régóta mondogatom, h a bérek a multiknak vannak belőve.
A németek se azért hozzák ide az ótógyáraikat, mert a magyar oly ügyes nép...
Ahogy a minimálbér, a rokipénz is mesterségésen van alacsonyan tartva.
És akkor vót miniszter, aki szerint 46 ezerből meg lehet élni ...
De az is egy érdekes kérdés, h hogy a halálba nem fontos Mo.-nak, és Európának, h nálunk is € legyen végre.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mr. Limburger
2019-02-05 00:26:13
|
353
|
Persze, ha felemelik a minimált akkor a többit is emelnei kell. Ezt kívánja a logika. Ha pedig a bérek szárnyalnak, úgy el húz a multi, hogy híre sem marad.
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|