|
|
|
|
 |
abstand
2019-02-04 08:26:21
|
2
|
Mint tudjuk, a Nikon Z6 a D750-nek tükör nélküli változata.
A Nikon D7 pedig a D850 tükör nélkülije.
Információim szerint, a motor nélküli tehát a D jelű régebbi objektiveket nem lehet a Z6 és a Z7-el használni.
Csak az AF-S , saját motoros objektívekkel dolgoznak ezek a gépek. |
|
A hozzászólás:
 |
abstand
2019-02-04 08:17:25
|
1
|
A fotózás nem olcsó hobby:)
Minden esetre jól meg kell gondolni ki akar ilyen gépet venni magának. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|