|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-02-05 09:28:07
|
22682
|
Nem egyszerű a válasz.
A fenti ventilátornál valóban nagyobb lesz a nyomás. Viszont az alsónál az izzók felől kisebb. Így mind a két helyen forszírozott lesz a külső tér és a keltetőtér közötti légcsere. Alul nem okozna gondot ha ott áramlana be a hideg levegő, mert a fűtőkamrában szinte teljesen elkeveredne a melegebb levegővel. Az sem lenne baj, ha fent távozna el némi levegő, csak attól tartok, a ventilátorok kényszerítő hatása miatt ez sok lenne. Talán kisebb átmérőjű furatokkal működhetne a dolog. Mindenképpen ki kell tapasztalni. Csak ezt látom járható útnak. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Chik Fan
2019-02-03 09:54:42
|
22676
|
Eddig ez a leginkább szimpatikus változat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|