|
|
|
|
 |
Omosimama
2019-02-03 13:38:03
|
14936
|
Szia Papi!
Csakhogy megszólaltál!
Hogy vannak a fürjeid? Az enyémekhez O'Papa berakott egy kisbála szénát pluszba, azóta roppant boldogok. Mind a 14.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2019-02-03 13:16:44
|
14935
|
Szia!
Eltévedtél? Ez nem hírdető topik! Annak vannak jogi szabályai és persze következményei. Csak jóindulatúan mondom.
|
|
Előzmény:
 |
imihb
2019-01-30 15:38:44
|
14934
|
Sziasztok! Keltető gépek és tartozékok,könyök hőmérők,páramérők,forgatók,alkatrészek,több gyártó választékából kaphatók,újonnan 1 év garanciával,teljes körű szak tanácsadással! Bármilyen kérdésed adódna szívesen állok rendelkezésedre! https://www.gaalmuszaki.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|