|
|
|
|
 |
japipapi
2019-02-03 15:14:26
|
22679
|
Nincs baj, én is sietve firkáltam, nem dolgoztam ki kellően. Jó, hogy figyelsz Druszám, köszi az ébresztőt.
és egy off:
Késett a naptáram, ma vettem észre, hogy vasárnap van! :-))))))) , igy majd csak kontrol után kereslek. Kedden kell mennem kontrolra, azután valamilyen képalkotó biztosan lesz rövid időn belül remélhetően. Most működik a zabszem effektus. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2019-02-03 09:54:49
|
22677
|
Bocsi Druszám, kevés az időm hosszasan kifejteni a véleményem, de a megoldásod hibás. A ventilátor által kifúvott levegő nagyobbik hányada visszafordul hátrafelé, és az izzók fölötti réseken rögtön záródik a kör. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2019-02-03 09:33:11
|
22675
|
N agyon Móricka, de ilyesmire gondoltam

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|