Keresés

Részletes keresés

miki1029 Creative Commons License 2019-02-03 16:05:46 22680

Na akkor az utolsó rajz szerint fogom megcsinálni remélem jó lessz. Azt akarom még kérdezni hogy szerinted a szellőző furatot hova tegyem? Igazából én már kifurtam előre 6db 12mm-es furat van alul a fűtőkamrába és ugyanígy 6db felül hátul így vannak most. Csak a felsők ha megcsinálom az utolsó rajzom szerint akkor a terelő lemez mögött lesznek ott is jó helyen vannak? Mert én azt gondolom így pont a ventilátor rá fogja fújni a lyukakra a levegőt. Szerinted hova kéne tenni a szellőző furatokat?

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2019-02-03 09:54:42 22676

Eddig ez a leginkább szimpatikus változat.

Előzmény:
miki1029 Creative Commons License 2019-02-02 20:06:41 22673

vagy még erre a megoldásra gondoltam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!