|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-02-03 09:54:49
|
22677
|
Bocsi Druszám, kevés az időm hosszasan kifejteni a véleményem, de a megoldásod hibás. A ventilátor által kifúvott levegő nagyobbik hányada visszafordul hátrafelé, és az izzók fölötti réseken rögtön záródik a kör. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2019-02-03 09:33:11
|
22675
|
N agyon Móricka, de ilyesmire gondoltam

|
|
Előzmény:
 |
japipapi
2019-02-03 09:20:37
|
22674
|
Igen, mert ahogyan Druszám is mondta, a tojás lassabban melegszik - hűl, mint a levegő, aztán még ott van az önhő. A magasabb hőtől kell óvakodni, az helyrehozhatatlan károsodást okoz. Alacsonyabb hőnél csak lassul fejlődés. Ott is azért lehetséges károsodás, de lényegesen kevesebb. Bár pontosan nem emlékszem pontos értékre, de a fejlődés bizonyos fokán már akár pár órás fűtés hiányt is (talán 10-14 nap?) is elviselik. Le lassul, le áll az osztódás, majd ha hőt kap ismét indul.
Rajzod értem, szerintem nem igazán jó ötlet. Attól tartok, a szívás rontja a légtérben a kőrforgást, az alsó réteg hideg lesz. Majd próbálom behúzni javaslatom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|