Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2019-02-03 09:33:11 22675

N agyon Móricka, de ilyesmire gondoltam

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2019-02-03 09:20:37 22674

Igen, mert ahogyan Druszám is mondta, a tojás lassabban melegszik - hűl, mint a levegő, aztán még ott van az önhő. A  magasabb hőtől kell óvakodni, az helyrehozhatatlan károsodást okoz. Alacsonyabb hőnél csak lassul  fejlődés. Ott is azért lehetséges károsodás, de lényegesen kevesebb. Bár pontosan nem emlékszem pontos értékre, de a fejlődés bizonyos fokán már akár pár órás fűtés hiányt is (talán 10-14 nap?) is elviselik. Le lassul, le áll az osztódás, majd ha hőt kap ismét indul. 

Rajzod értem, szerintem nem igazán jó ötlet. Attól tartok, a szívás rontja a légtérben a kőrforgást, az alsó réteg hideg lesz. Majd próbálom behúzni javaslatom.

Előzmény:
miki1029 Creative Commons License 2019-02-02 17:32:20 22672

akkor azt mondod ha a hőfok 37,2 és 37,8 között ingadozik akkor az még elfogadható és nem zavarja a tojásokat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!