Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ebrodo Creative Commons License 2019-02-02 21:56:39 130

Egyszerű, ha megállapodás születne és elörelépés lenne migrációs ügyben, akkor kevesebb migráns jönne => fidesznek nem marad témája!

Ezért konkrétan a megállapodások hátráltatásában érdekeltek!

 

Magyarország jobban teljesit!

Jövöre beérjük az osztrákokat!

Aki nem fideszre szavaz, az Soros György!!!

 

Előzmény:
halottcash Creative Commons License 2019-02-02 21:39:25 129

https://168ora.hu/itthon/diplomaciai-amokfutasba-kezdett-az-orban-kormany-magyarorszag-megvetozta-a-kozos-allaspontot-az-eu-e-az-arab-liga-csucstalalkozoja-elott-163038?fbclid=IwAR3lxwab9x8XA8QhND8ASHkIEvT4j-LVRASxInGXiRfW84c1uhVkx6tK5zg

 

 

Vmiféle jólképzett troll elmagyarázhatná, h en is megértsem!

Nos?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!