Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2019-02-03 15:02:36 22678

Igen, ez jó, elkerülte a figyelmem. Az én firkám hasonló, csak előre raktam a terelőt. A tiéd bevallom logikusabb, támogatom.

 

 

Chik Fan Creative Commons License 2019-02-03 09:54:42 22676

Eddig ez a leginkább szimpatikus változat.

A hozzászólás:
miki1029 Creative Commons License 2019-02-02 20:06:41 22673

vagy még erre a megoldásra gondoltam

Előzmény:
miki1029 Creative Commons License 2019-02-02 17:26:31 22671

Először is köszönöm a sok tanácsot sokat segített eddig!! most átgondoltam lehet átvariálom a gépet. csináltam egy rajzot is kicsit béna paintal nemnagyon megy a rajzolás de remélem érteni fogod a lényeget. első kép jelenleg ahogy most van gépem

és erre gondoltam hogy így variálom áterre mit mondassz szerinted jó lenne? a ventilátor így is tudná tolni lefelé a levegőt hogy kb 40-45fokba döntve szívná? ezt csak a helykihasználás miatt szeretném így

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!