Keresés

Részletes keresés

Mr. Limburger Creative Commons License 2019-02-05 00:26:13 353

Persze, ha felemelik a minimált akkor a többit is emelnei kell. Ezt kívánja a logika. Ha pedig a bérek szárnyalnak, úgy el húz a multi, hogy híre sem marad.

 

nooormális. ? Creative Commons License 2019-02-02 15:55:09 349

soros 

A hozzászólás:
halottcash Creative Commons License 2019-02-02 15:54:19 348

Miközben állítólag "szárnyalunk", erre is biztosan lesz egy jófajta trollmagyarázat ...

 

https://alfahir.hu/2019/02/02/eurostat_osszesites_minimalber_magyarorszag_berek_statisztika_europai_unio?fbclid=IwAR19ZAK8qLzOAyvbClAEKpswFerdhgtE-XGILk6MPi6h9ZctTkTfP007usQ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!