Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019-02-01 07:00:05 28

Képzeld, ha Mészáros képviselő lenne:DDDDD Vajh Ny.on mért nem probléma az ilyen????

A hozzászólás:
halottcash Creative Commons License 2019-01-31 23:19:49 27

Te, utca egyszerű embere, csalj egy kis adót ...

Úgy megb.sznak büntivel, h belerokkansz.

No, de legyél kormánypárti politikus, és onnan kezdve a kutyát nem érdekli, ha a 2 éves lányodnak 100 millás háza születik ..., a 88 éves nagymutterodnak ugy szaporodnak a többszázmillás cégei, mint a nyulak ...

De én, a hagalmas fővezír tutira bemondom a tuttit a parlamentben, a világ, mit a világ? A galaxis legeslegeslegszigorúbb vagyonbevallása a miénk!!!

 

https://m.hvg.hu/gazdasag/20190131_vagyonnyilatkozatok?fbclid=IwAR1K2MmnfFTaNQ0Gwd3RS0rfgV1GR_h-EVnh-gP4DycmtueKYca-VVMC2q8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!