|
|
|
|
 |
nagyanyo5:0
2019-02-01 07:00:05
|
28
|
Képzeld, ha Mészáros képviselő lenne:DDDDD Vajh Ny.on mért nem probléma az ilyen???? |
|
A hozzászólás:
 |
halottcash
2019-01-31 23:19:49
|
27
|
Te, utca egyszerű embere, csalj egy kis adót ...
Úgy megb.sznak büntivel, h belerokkansz.
No, de legyél kormánypárti politikus, és onnan kezdve a kutyát nem érdekli, ha a 2 éves lányodnak 100 millás háza születik ..., a 88 éves nagymutterodnak ugy szaporodnak a többszázmillás cégei, mint a nyulak ...
De én, a hagalmas fővezír tutira bemondom a tuttit a parlamentben, a világ, mit a világ? A galaxis legeslegeslegszigorúbb vagyonbevallása a miénk!!!
https://m.hvg.hu/gazdasag/20190131_vagyonnyilatkozatok?fbclid=IwAR1K2MmnfFTaNQ0Gwd3RS0rfgV1GR_h-EVnh-gP4DycmtueKYca-VVMC2q8 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|