|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-01-31 14:07:17
|
22662
|
Szia!
Ha leállítanánk a légkeverést, azonnal elkezdene rétegeződni a hideg és a meleg levegő. Szóval a légkeverés állandóan üzemeljen.
Off: Ügyelj arra, a mondatokat nagybetűvel kezdjük.
|
|
A hozzászólás:
 |
pipet8
2019-01-31 08:44:17
|
22661
|
sziasztok.első keltetőmet építem eddig minden ok.
a kérdésem az lenne hogy a keltetőn belül a légkeverés folyamatosan megy
vagy csak akkor ha bekapcsol a fűtés a hőfokszabályzóval?Köszönöm a válaszokat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|