|
|
|
|
 |
Pépépe
2019-02-01 14:52:10
|
2251
|
Olyan nincs, hogy ha kell hajtja a hátulját!
2wd: Egyszerű első kerék hajtás
4 wd auto: Azelső kerekek kipörgésének hatására ad nyomatékot a hátsó kerékre - Kipörgő első kerékkel TILOS a kapcsolás!
4 wd lock: állandóan hajtja az elő és a hátsó kerekeket is! Csak laza talajon használható! Semmiképpen ne használd szilárd burkolatú szárasz úton kanyarodás közben. - bizonyos források szerint ez az üzemmód a 60 km/h tempó elérésekor automatikusan kikapcsol, és csak akkor kapcsol be újra, ha hajtás kapcsolót visszaállítod alap helyzetbe, majd újra 4 wd állásba....
A hajtáskapcsoló elvileg menet közben is kapcsolható, de KIPÖRGŐ ELSŐ KEREKEKNÉL TILOS a kapcsolás!
Fölösleges aggodalom, de én mindig álló helyzetben kinyomott kuplunggal kapcsolom! |
|
A hozzászólás:
 |
wolfi001
2019-01-28 19:15:17
|
2247
|
Üdv mindenkinek! Most vettünk egy 2003-as xtrailt 2.2di.
Nincs hozzá leírás.Hajtáskapcsolókkal kapcsolatban lenne kérdésem. Alapból az elejét hajtja ez tiszta.Auto mód érthető ha kell hajtja a hátulját is.A lock az hogy használható? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|