Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pépépe Creative Commons License 2019-02-01 14:52:10 2251

Olyan nincs, hogy ha kell hajtja a hátulját! 

 

2wd: Egyszerű első kerék hajtás

4 wd auto: Azelső kerekek kipörgésének hatására ad nyomatékot a hátsó kerékre - Kipörgő első kerékkel TILOS a kapcsolás!  

4 wd lock: állandóan hajtja az elő és a hátsó kerekeket is! Csak laza talajon használható! Semmiképpen ne használd szilárd burkolatú szárasz úton kanyarodás közben.  - bizonyos források szerint ez az üzemmód a 60 km/h tempó elérésekor automatikusan kikapcsol, és csak akkor kapcsol be újra, ha hajtás kapcsolót visszaállítod alap helyzetbe, majd újra 4 wd állásba.... 

 

A hajtáskapcsoló elvileg menet közben is kapcsolható, de KIPÖRGŐ ELSŐ KEREKEKNÉL TILOS a kapcsolás!   

 

Fölösleges aggodalom, de én mindig álló helyzetben kinyomott kuplunggal kapcsolom!  

mazoli63 Creative Commons License 2019-01-28 20:13:59 2248

Ebben az írásban elég sok mindent megtudhatsz az autódról.

https://mno.hu/migr_1834/teszt-nissan-xtrail-22-td-luxury-762026

A hozzászólás:
wolfi001 Creative Commons License 2019-01-28 19:15:17 2247

Üdv mindenkinek! Most vettünk egy 2003-as xtrailt 2.2di.

Nincs hozzá leírás.Hajtáskapcsolókkal kapcsolatban lenne kérdésem. Alapból az elejét hajtja ez tiszta.Auto mód érthető ha kell hajtja a hátulját is.A lock az hogy használható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!