Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2019-01-28 16:26:48 22650

Ki hagytam válaszból: én viszonylag nagy felületű vizes edényt használtam, sík üveggel takarva, ill. nyitva szükség szerint. A teljes vizes edényt takaró üveget ketté vágtam, így könnyedén szabályozható manuálisan a párásítást. A párát pedig egy ócsó digitális  terrárium pára kijelzővel nagyjából láttam, kivezetve. 

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2019-01-28 16:18:51 22649

Szia!

Vigyázz! Rossz a 3 db 60 W sorba kötve nől az ellenállás, következmény: csökken a teljesítmény, fény, hő egyaránt. Nem 3*60 W hanem 60/3, azaz durván 20 W! Nem tudsz 37,6 °C elérni, csak záptojás lesz. 4 db 60 W-os, (az előző kommentem szerint).  Ha, pedig egyenként megy a 60 W, összesen 180 W, lehet tojás rántottád lesz. Ugye ez se kívánatos cél itt.

 

Milyen hőfokszabályzód van? A hisztirésének (+)(-) 0,1 °C  a kívánatos. pl. a tényleg olcsó W1209 kínai kütyü megfelel, de az is célszerű picit átalakítani, kidobni a relét és berakni egy Szilárdtest relét, így pl. ez Druszám szellemi terméke, http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134393421&t=9180932 

 

 

Előzmény:
miki1029 Creative Commons License 2019-01-28 15:15:55 22648

Szia amit beleraktam,beleragasztottam üveget az hőszigetelt üveg dupla üveg.3 db 60 wattos izzót terveztem belerakni de erről a sorbakötésről még nem hallottam,de értem amit irsz!! Lehet akkor át is variálom úgy ahogy irtad a fűtőkamrába lessz 6db 12es furat szellőzésnek meg a hűtő felső részébe is ugyanúgy 6 db. Forgatni kézzel akarok párásitani az aljába teszek egy tálcát az izzók alá amibe víz lessz, és a vízfelület nagyságával növelem a párát bujtatáskor meg rásegitek max kézzel spricceléssel.meg a hűtő tetejébe 45fokos szögbe lefelé teszek 3pc ventit ez a terv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!