|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-29 17:50:17
|
22655
|
Teljesen igazad van, köszönöm hogy figyelmeztetted a forumtársat, a lázmérő higanyszála csak felfelé negy, lefelé mech-an rázni kell! Én is elfelejtkeztem erről a tényről amikor ajànlottam az eladó lázmérőt.Csak úgy hittem már kivonták a közforgalomból a higanyosakat, de ezek szerint még kapható.... A láda melegítése akkor jó, ha minnél lassabban melegszik fel.Emléxem édesapámék 2 nappal korábban bekapcsolták, mielőtt tojás került bele.Talán 1db 40W izzó melegítette, és mivel a 70'es években gyakori volt az áramszünet, egy étermembrános szabályozású petróleumlámpa is fűthette áramkimaradáskor, a Cypers-incubator-hoz hasonló elven. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2019-01-28 12:13:59
|
22645
|
Vigyázz!
Ha, lázmérőt vettél, rosszat tettél, mert az nem alkalmas hő figyelésére keltetőbe. A lázmérő mindig a legmagasabb értéket mutatja, és esetleg, ha a fűtés bekrebál, hibernálja tojásaid örökre.
|
|
Előzmény:
 |
tizsi_85
2019-01-26 17:45:00
|
22643
|
Köszönöm az ajánlatot, de ezerkettővalamennyiért sikerült vennem egy patikában. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|