Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-29 17:50:17 22655

Teljesen igazad van, köszönöm hogy figyelmeztetted a forumtársat, a lázmérő higanyszála csak felfelé negy, lefelé mech-an rázni kell! Én is elfelejtkeztem erről a tényről amikor ajànlottam az eladó lázmérőt.Csak úgy hittem már kivonták a közforgalomból a higanyosakat, de ezek szerint még kapható....      A láda melegítése akkor jó, ha minnél lassabban melegszik fel.Emléxem édesapámék 2 nappal korábban bekapcsolták, mielőtt tojás került bele.Talán 1db 40W izzó melegítette, és mivel a 70'es években gyakori volt az áramszünet, egy étermembrános szabályozású petróleumlámpa is fűthette áramkimaradáskor, a Cypers-incubator-hoz hasonló elven.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2019-01-28 12:13:59 22645

Vigyázz!

Ha, lázmérőt vettél, rosszat tettél, mert az nem alkalmas hő figyelésére keltetőbe. A lázmérő mindig a legmagasabb értéket mutatja, és esetleg, ha a fűtés bekrebál, hibernálja tojásaid örökre.

 

Előzmény:
tizsi_85 Creative Commons License 2019-01-26 17:45:00 22643

Köszönöm az ajánlatot, de ezerkettővalamennyiért sikerült vennem egy patikában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!