Keresés

Részletes keresés

halottcash Creative Commons License 2019-01-28 16:13:35 342

Nálam 5 lépesig tartott ..., a kukáig.

A hozzászólás:
Falk,a vezér Creative Commons License 2019-01-28 06:50:08 338

A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...

 

Te mindet visszaküldted?

Előzmény:
halottcash Creative Commons License 2019-01-28 06:23:37 336

Merre, hová is tartunk valójában?

Maholnap a legtöbb utcai kamera esik egy lakosra nálunk.

Ha véletlenül megteheted, h elmész egy welneszhétvégére listára kerülsz.

A rendőr az utcán kamerába mondatja ki vagy, majd se szó se beszéd kapsz egy csekket, megbüntettek vmiért, amit lehet el se követtél.

A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...

Jo pár hete ment itt az okoskodás, h a politika családokat, barátokat, szomszedokat állít szembe egymással (persze a kbsztt trollok azonnal kamunak hazugságnak tartották ezt!), miközben az emberfia ezt a saját szemével látja.

 

Ez az írás 1/1-ben ül.

viktorviktor az emberek félelmére játszik ma már!!!

 

 

https://24.hu/belfold/2019/01/27/karafiath-orsolya-ebben-kozos-simicska-es-sargentini/?fbclid=IwAR28Msxr-18DOFkmkmVvBuhemgC5A1F7ZItOmmJPEKGVIHvOl9XhPiARFpE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!