|
|
|
|
 |
nagyanyo5:0
2019-01-28 06:51:06
|
339
|
Még több jól működő kamerára lenne szükség:))))) |
|
 |
Falk,a vezér
2019-01-28 06:50:08
|
338
|
A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...
Te mindet visszaküldted? |
|
 |
Alf,a hím
2019-01-28 06:48:54
|
337
|
Mondjuk Londonban több kamera van, mint Magyarországon összesen, de az mááááás. |
|
A hozzászólás:
 |
halottcash
2019-01-28 06:23:37
|
336
|
Merre, hová is tartunk valójában?
Maholnap a legtöbb utcai kamera esik egy lakosra nálunk.
Ha véletlenül megteheted, h elmész egy welneszhétvégére listára kerülsz.
A rendőr az utcán kamerába mondatja ki vagy, majd se szó se beszéd kapsz egy csekket, megbüntettek vmiért, amit lehet el se követtél.
A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...
Jo pár hete ment itt az okoskodás, h a politika családokat, barátokat, szomszedokat állít szembe egymással (persze a kbsztt trollok azonnal kamunak hazugságnak tartották ezt!), miközben az emberfia ezt a saját szemével látja.
Ez az írás 1/1-ben ül.
viktorviktor az emberek félelmére játszik ma már!!!
https://24.hu/belfold/2019/01/27/karafiath-orsolya-ebben-kozos-simicska-es-sargentini/?fbclid=IwAR28Msxr-18DOFkmkmVvBuhemgC5A1F7ZItOmmJPEKGVIHvOl9XhPiARFpE |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|