|
|
|
|
 |
ClaasMan
2019-06-26 09:46:51
|
2289
|
Szia Stify!
Egy privát elérhetőséget kaphatnék Tőled (mail vagy teló)! Lenne egy kérdésem az X-trail motorral kapcsolatban.
Láttam a képet amit betettél a motorodról és az enyémen is ugyanilyen olajfolyás látható (gyakorlatilag az egész vezérlés felőli oldala olajsáros) azzal kapcsolatban kérdezném hogy az kiderült-e hogy honnan ered mert beépített állapotban elég nehézkes megállapítani.
Beteszem a képet hátha másnak is volt ilyen és tudja a megoldást:
Köszönöm szépen!

|
|
A hozzászólás:
 |
stify
2019-01-27 16:19:23
|
2245
|
Kedves márkatársak!
A következővel kapcsolatban érdeklődöm hátha valaki már foglalkozott a témával.
Adott egy T30 2.2 dci 2005-ös.
Kérdésem a vízpumpa tárcsáját melyik oldalával merre felé kell feltenni a vízpumpára?
Ugyanis az egyik oldalán van egy kis fehér jelölés, viszont az infók nem egyértelműek.
A hivatalos szerelési leírás (lásd a 44-45. oldalon: https://cardiagn.com/engine-cooling-system-2006-x-trail/ )azt magyarázza a fehér jel a motor felé kell nézzen, a szerelési hibák megelőzése végett (gondolom ha nem így van a többi tárcsával nincs pont egyvonalban és az ékszíj nem központosan fut).
Viszont akár mennyi motort és vízpumpát megnéztem mindegyiken a fehér jel kívül van tehát nem a motor fele néz.
Akkor most hogy tegyem fel?:)
Köszönöm a véleményeket!

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|