Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ClaasMan Creative Commons License 2019-06-26 09:46:51 2289

Szia Stify!

 

Egy privát elérhetőséget kaphatnék Tőled (mail vagy teló)! Lenne egy kérdésem az X-trail motorral kapcsolatban.

 

Láttam a képet amit betettél a motorodról és az enyémen is ugyanilyen olajfolyás látható (gyakorlatilag az egész vezérlés felőli oldala olajsáros) azzal kapcsolatban kérdezném hogy az kiderült-e hogy honnan ered mert beépített állapotban elég nehézkes megállapítani.

 

Beteszem a képet hátha másnak is volt ilyen és tudja a megoldást:

 

Köszönöm szépen!

 

A hozzászólás:
stify Creative Commons License 2019-01-27 16:19:23 2245

Kedves márkatársak!

 

 

A következővel kapcsolatban érdeklődöm hátha valaki már foglalkozott a témával.

Adott egy T30 2.2 dci 2005-ös.

 

Kérdésem a vízpumpa tárcsáját melyik oldalával merre felé kell feltenni a vízpumpára?

Ugyanis az egyik oldalán van egy kis fehér jelölés, viszont az infók nem egyértelműek.

A hivatalos szerelési leírás (lásd a 44-45. oldalon: https://cardiagn.com/engine-cooling-system-2006-x-trail/ )azt magyarázza a fehér jel a motor felé kell nézzen, a szerelési hibák megelőzése végett (gondolom ha nem így van a többi tárcsával nincs pont egyvonalban és az ékszíj nem központosan fut).

Viszont akár mennyi motort és vízpumpát megnéztem mindegyiken a fehér jel kívül van tehát nem a motor fele néz.

 

Akkor most hogy tegyem fel?:)

Köszönöm a véleményeket!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!