Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-26 11:07:09 22642

Régi, higanyos lázmérő-im is vannak, eladó, ha nem kapnál sehol, ára 1000Ft/db.                                                           

A hozzászólás:
tizsi_85 Creative Commons License 2019-01-25 12:41:32 22639

Kedves fórumtársak!

 

Tegnap kipróbáltam az új szerzeményt, egy IO-103TH-t. Olvastam róla pro és kontra, végül ezt választottam. Azt írja a használati útmutató, hogy a hőmérsékletet automatikusan szabályozza, befolyásolni nem tudjuk. Az lenne a kérdésem, hogy a gombokkal sem lehet? Vagy az utolsó napokban nekem kell gondoskodni az alacsonyabb hőmérsékletről?

Másfél órás működés után 38.2°C-ra beállt, néha felugrott 38.4-re. A szobában hideg volt, kb. 18-19°C, vékony pokróccal be volt takarva. Tervezek venni egy "higanyos" lázmérőt a pontosság kedvéért.

TG

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!