|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tizsi_85
2019-01-25 12:41:32
|
22639
|
Kedves fórumtársak!
Tegnap kipróbáltam az új szerzeményt, egy IO-103TH-t. Olvastam róla pro és kontra, végül ezt választottam. Azt írja a használati útmutató, hogy a hőmérsékletet automatikusan szabályozza, befolyásolni nem tudjuk. Az lenne a kérdésem, hogy a gombokkal sem lehet? Vagy az utolsó napokban nekem kell gondoskodni az alacsonyabb hőmérsékletről?
Másfél órás működés után 38.2°C-ra beállt, néha felugrott 38.4-re. A szobában hideg volt, kb. 18-19°C, vékony pokróccal be volt takarva. Tervezek venni egy "higanyos" lázmérőt a pontosság kedvéért.
TG |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|