|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-24 22:46:17
|
22637
|
Köszönöm az észrevételedet.Valóban nem elég a leolvasás pontossága, de ha nincs más lehet ez is megteszi. |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2019-01-24 10:53:20
|
22634
|
Szia!
Nem az üzletedet akarom rontani, de ez nem keltetőbe való könyök-hőmérő! Azok általában 28 - 42 C0 -ig vannak beskálázva, és tized fokonként. Ez, ahogy írod is, kazánhoz tökéletes.
Keltetőbe túlságosan durva az 1 C0 leolvasási lehetőség. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|