|
|
|
|
 |
tt978
2019-01-24 01:23:55
|
97
|
Ez a te bajod. Csak személyeskedéssel tudsz reagálni. Gondolom erre is jön majd egy rendkívül kreatív válasz. Egészségedre.
Boldoggá teszlek, tiéd lesz az utolsó szó..oszt jó napot, ahogy a főnököd mondta anno. |
|
A hozzászólás:
 |
party fecske
2019-01-24 01:14:19
|
96
|
a tehetségtelen szövegértelmezőknek ezt kár magyarázni...
Főleg, ha egy fideszfób próbálkozik vele :) |
|
Előzmény:
 |
tt978
2019-01-24 01:09:48
|
95
|
A lenyúlt úniós tízmilliárdokról meg a mai dicső jobboldalunk. Egyébként az első mondaton volt a hangsúly. Igaz, a tehetségtelen szövegértelmezőknek ezt kár magyarázni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|