|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-01-24 10:53:20
|
22634
|
Szia!
Nem az üzletedet akarom rontani, de ez nem keltetőbe való könyök-hőmérő! Azok általában 28 - 42 C0 -ig vannak beskálázva, és tized fokonként. Ez, ahogy írod is, kazánhoz tökéletes.
Keltetőbe túlságosan durva az 1 C0 leolvasási lehetőség. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-23 14:59:31
|
22632
|
Eladó egy, a képen látható higanyos könyökhőmérő.Kazánhőmérséklet mérésre is szokták használni, vagy keltetőgéphez.Ára 2500Ft.Miskolcon szemékyesen átvehető. Édeaapám a 70'-es évek elején vett egy bükkszentkereszti embertől egy keltetőgépet.Abban is ilyen hőmérő volt.Étermembrán kapcsolója kapcsolgatott egy, a keltető belsejében lévő 40W-os izzólámpát, ami melegítette a tojásokat.Oldalán volt egy paradicsomos konzervdoboz, ejtőcsővel, amiből a lassan leszivárgó víz biztosította a páratartalmat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|