Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2019-01-24 10:53:20 22634

Szia!

Nem az üzletedet akarom rontani, de ez nem keltetőbe való könyök-hőmérő!
Azok általában 28 - 42 C0 -ig vannak beskálázva, és tized fokonként.
Ez, ahogy írod is, kazánhoz tökéletes.

Keltetőbe túlságosan durva az 1 C0 leolvasási lehetőség.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-23 15:00:41 22633

A kép róla:

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-23 14:59:31 22632

Eladó egy, a képen látható higanyos könyökhőmérő.Kazánhőmérséklet mérésre is szokták használni, vagy keltetőgéphez.Ára 2500Ft.Miskolcon szemékyesen átvehető.                                    Édeaapám a 70'-es évek elején vett egy bükkszentkereszti embertől egy keltetőgépet.Abban is ilyen hőmérő volt.Étermembrán kapcsolója kapcsolgatott egy, a keltető belsejében lévő 40W-os izzólámpát, ami melegítette a tojásokat.Oldalán volt egy paradicsomos konzervdoboz, ejtőcsővel, amiből a lassan leszivárgó víz biztosította a páratartalmat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!