Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019-01-21 20:23:16 127

Van aki a feleségét verziószámozza, van aki a nikkjét.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-06 07:49:29 122

Mond cicmic5.0, nálad.ez a "D" vmi nyomaték jelző?

Vagy még csak 2.-os vagy az általánosban, és elakadt a tű a D használatánál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!